KRJ-kouluratsastuskilpailut!

Ei tärkeintä ei ole voitto vaan jalo kilpa.

• Kilpailupäivä on 22.05.
• Viimeinen ilmoittautumispäivä on 17.05.
• Vastuuhenkilönä toimii Snusmumriken.
• Tulokset arvotaan puolueettomasti tulosautomaatilla.
• Kisat järjestetään Sinnesrossa.


Osallistumisrajoitukset ja -ohjeet
Luokkiin otetaan kolmekymmentä (30) osallistujaa.
Ratsastaja saa tuoda max kolme (3) hevosta yhteen luokkaan.
Sama ratsukko saa osallistua max kahteen (2) eri luokkaan.

Osallistumiset sähköpostiin [email protected], otsikolla KRJ 086-095 tai KRJ + kutsun numero
muodossa:
Luokka nro. [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

• Ei tageja!
• VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.
• Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa.
• Samaan luokkaan osallistuvat saman otsikon alle.


Luokat
luokka 1: Helppo B (30/30) tt
luokka 2: Helppo B (30/30) tt
luokka 3: Helppo B (30/30) tt
luokka 4: Helppo B (30/30) tt

Osallistujat

Luokka 1, Helppo B
1. misery. (VRL-01080) - Moons My Way 
2. Susanna (VRL-03881) - Hetken Aaria 
3. weem (VRL-02470) - Moniet Llywelyn VH11-025-0083 
4. Susanna (VRL-03881) - Arvolaakson Kuurankukka 
5. Darcia (VRL-02019) - Fancyface VH11-092-0002 
6. misery. (VRL-01080) - Päivärinteen Fresita
7. weem (VRL-02470) - Coleyard's Fiona
8. Dani (VRL-03561) - Pencalow Gwenevere
9. Juli (VRL-07270) - Pormestari VH11-018-0593
10. Miltsu (VRL-05564) - Zhestokiy Um VH12-001-0846
11. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030
12. Snusmumriken (VRL-07224) - Sipisen Kauno
13. Susanna (VRL-03881) - Hetken Verran
14. juco (VRL-10957) - Regata Livy VH12-026-0330
15. Latu (VRL-01436) - Ruolammen Haikea
16. Miltsu (VRL-05564) - Cecam Daiquiri VH12-017-0341
17. Dani (VRL-03561) - Eirias Saith Seren AN
18. Snusmumriken (VRL-07224) - Jedida v. Roze
19. weem (VRL-02470) - Breezy Ilwyn VH11-024-0122
20. Darcia (VRL-02019) - Amaretto John VH11-037-0007
21. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Eemil VH11-018-0285
22. Juli (VRL-07270) - Fiktion Välkki VH11-018-1102
23. rebely (VRL-09009) - Quotidian Oscillate VH13-024-0063
24. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Sandor v. Schors
26. rebely (VRL-09009) - Lakean Hilla VH13-018-0549
27. misery. (VRL-01080) - Wave Post MET
28. Dani (VRL-03561) - Ffaith Dawn
29. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
30. rebely (VRL-09009) - Cythemeron 

Luokka 2, Helppo B
1. rebely (VRL-09009) - Lakean Hilla VH13-018-0549 
2. Snusmumriken (VRL-07224) - Jedida v. Roze 
3. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu VH11-018-0594 
4. Darcia (VRL-02019) - Deianeira VH06-046-7205 
5. rebely (VRL-09009) - Cythemeron 
6. Dani (VRL-03561) - Eirias Saith Seren AN
7. rebely (VRL-09009) - Quotidian Oscillate VH13-024-0063
8. Darcia (VRL-02019) - Blustery VH11-057-0031
9. Snusmumriken (VRL-07224) - Sandor v. Schors
10. weem (VRL-02470) - Breezy Ilwyn VH11-024-0122
11. Susanna (VRL-03881) - Hetken Aaria
12. Susanna (VRL-03881) - Arvolaakson Kuurankukka
13. misery. (VRL-01080) - Moons My Way
14. Dani (VRL-03561) - Ffaith Dawn
15. Papu (VRL-00588) - Madeliefje van Doug
16. weem (VRL-02470) - Coleyard's Fiona
17. Papu (VRL-00588) - Hadiya Fizza
18. Snusmumriken (VRL-07224) - Sipisen Kauno
19. Darcia (VRL-02019) - TK Lemminkäinen VH11-018-0763
20. Latu (VRL-01436) - Ruolammen Haikea
21. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
22. misery. (VRL-01080) - Päivärinteen Fresita
23. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Ritariperhonen VH11-018-0279
24. Juli (VRL-07270) - Hunajamieli VH13-018-0483
25. weem (VRL-02470) - Moniet Llywelyn VH11-025-0083
26. Dani (VRL-03561) - Pencalow Gwenevere
27. juco (VRL-10957) - Regata Livy VH12-026-0330
28. Papu (VRL-00588) - Maheeb al Najya
29. misery. (VRL-01080) - Wave Post MET
30. Susanna (VRL-03881) - Hetken Verran 

Luokka 3, Helppo B
1. Qem (VRL-05226) - CHR I'm Your Dream 
2. Cric (VRL-05961) - Fresnoy Palma's VH11-022-0081 
3. Juli (VRL-07270) - Gwalch Celi 
4. Susanna (VRL-03881) - Kukkurukuu 
5. Susanna (VRL-03881) - Kajon Poutapilvi 
6. Juli (VRL-07270) - Suvannon Helmi VH11-018-1287
7. Riitsu (VRL-10749) - Järvien Lesä
8. Riitsu (VRL-10749) - Riiviöiden Solina
9. Juli (VRL-07270) - Gwalch Llidio Bery
10. Liia (VRL-11284) - Killaloe Venus
11. misery. (VRL-01080) - Diamond Rhia Crow
12. weem (VRL-02470) - Synvilla's Bilbou VH13-061-0001
13. Liia (VRL-11284) - Bychan Aneira
14. weem (VRL-02470) - Breezy Leolin VH12-023-0006
15. Dani (VRL-03561) - Pencalow Torkill
16. Snusmumriken (VRL-07224) - Anabeth B VH12-028-0167
17. Dani (VRL-03561) - Lowin Efydd Plethen
18. Liia (VRL-11284) - Painswick Anny
19. Susanna (VRL-03881) - Myrskyluodon Maija
20. weem (VRL-02470) - Breezy Aletheia
21. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
22. Qem (VRL-05226) - Thorvald Knut
23. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Sweetheart VH13-017-0276
24. misery. (VRL-01080) - Xaviera LAC
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Charley v. Moons VH12-017-0607
26. Qem (VRL-05226) - GL Benjamin
27. Cric (VRL-05961) - April DK VH11-027-0204
28. Darcia (VRL-02019) - Schüssen 666 VH03-011-9915
29. Darcia (VRL-02019) - Bourbonella VH11-077-0004
30. Dani (VRL-03561) - Caerfyrddin Llawen Meinir 

Luokka 4, Helppo B
1. Susanna (VRL-03881) - Myrskyluodon Maija 
2. Juli (VRL-07270) - Gwalch Cognac 
3. Susanna (VRL-03881) - Kajon Poutapilvi 
4. Snusmumriken (VRL-07224) - Charley v. Moons VH12-017-0607 
5. misery. (VRL-01080) - Diamond Rhia Crow 
6. weem (VRL-02470) - Synvilla's Bilbou VH13-061-0001
7. Qem (VRL-05226) - Thorvald Knut
8. Liia (VRL-11284) - Bychan Aneira
9. Dani (VRL-03561) - Caerfyrddin Llawen Meinir
10. weem (VRL-02470) - Breezy Leolin VH12-023-0006
11. Dani (VRL-03561) - Lowin Efydd Plethen
12. Juli (VRL-07270) - Welsh Elite Dawn
13. Riitsu (VRL-10749) - Riiviöiden
14. Riitsu (VRL-10749) - Järvien Lesä
15. weem (VRL-02470) - Breezy Aletheia
16. Qem (VRL-05226) - CHR I'm Your Dream
17. misery. (VRL-01080) - Xaviera LAC
18. Cric (VRL-05961) - Fresnoy Palma's VH11-022-0081
19. Darcia (VRL-02019) - Andrej VH11-080-0010
20. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Sweetheart VH13-017-0276
21. Dani (VRL-03561) - Pencalow Torkill
22. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001
23. Liia (VRL-11284) - Painswick Anny
24. Juli (VRL-07270) - Gwalch Miss Ceinder
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Anabeth B VH12-028-0167
26. Qem (VRL-05226) - GL Benjamin
27. Cric (VRL-05961) - April DK VH11-027-0204
28. Susanna (VRL-03881) - Kukkurukuu
29. Liia (VRL-11284) - Killaloe Venus
30. Darcia (VRL-02019) - Kinnskjóna frá Hrýhungúr VH11-030-0139 


Kaikki © Snusmumriken, ellei toisin mainita