KRJ-kouluratsastuskilpailut!

Ei tärkeintä ei ole voitto vaan jalo kilpa.

• Kilpailupäivä on 27.05.
• Viimeinen ilmoittautumispäivä on 17.05.
• Vastuuhenkilönä toimii Snusmumriken.
• Tulokset arvotaan puolueettomasti tulosautomaatilla.
• Kisat järjestetään Sinnesrossa.


Osallistumisrajoitukset ja -ohjeet
Luokkiin otetaan kolmekymmentä (30) osallistujaa.
Ratsastaja saa tuoda max kolme (3) hevosta yhteen luokkaan.
Sama ratsukko saa osallistua max kahteen (2) eri luokkaan.

Osallistumiset sähköpostiin [email protected], otsikolla KRJ 086-095 tai KRJ + kutsun numero
muodossa:
Luokka nro. [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

• Ei tageja!
• VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.
• Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa.
• Samaan luokkaan osallistuvat saman otsikon alle.


Luokat
luokka 1: Helppo B (30/30) tt
luokka 2: Helppo B (30/30) tt
luokka 3: Helppo B (30/30) tt
luokka 4: Helppo B (30/30) tt

Osallistujat

Luokka 1, Helppo B
1. weem (VRL-02470) - Coleyard's Fiona 
2. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050 
3. weem (VRL-02470) - Breezy Ilwyn VH11-024-0122 
4. Susanna (VRL-03881) - Arvolaakson Kuurankukka 
5. Juli (VRL-07270) - Pormestari VH11-018-0593 
6. rebely (VRL-09009) - Cythemeron
7. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030
8. Darcia (VRL-02019) - Fancyface VH11-092-0002
9. misery. (VRL-01080) - Moons My Way
10. Miltsu (VRL-05564) - Zhestokiy Um VH12-001-0846
11. misery. (VRL-01080) - Wave Post MET
12. Snusmumriken (VRL-07224) - Sandor v. Schors
13. Dani (VRL-03561) - Pencalow Gwenevere
14. juco (VRL-10957) - Regata Livy VH12-026-0330
15. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Eemil VH11-018-0285
16. misery. (VRL-01080) - Päivärinteen Fresita
17. Dani (VRL-03561) - Ffaith Dawn
18. Snusmumriken (VRL-07224) - Jedida v. Roze
19. rebely (VRL-09009) - Quotidian Oscillate VH13-024-0063
20. Susanna (VRL-03881) - Hetken Verran
21. Snusmumriken (VRL-07224) - Sipisen Kauno
22. rebely (VRL-09009) - Lakean Hilla VH13-018-0549
23. Latu (VRL-01436) - Ruolammen Haikea
24. Miltsu (VRL-05564) - Cecam Daiquiri VH12-017-0341
25. Darcia (VRL-02019) - Amaretto John VH11-037-0007
26. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
27. Susanna (VRL-03881) - Hetken Aaria
28. Dani (VRL-03561) - Eirias Saith Seren AN
29. Juli (VRL-07270) - Fiktion Välkki VH11-018-1102
30. weem (VRL-02470) - Moniet Llywelyn VH11-025-0083 

Luokka 2, Helppo B
1. Dani (VRL-03561) - Eirias Saith Seren AN 
2. Darcia (VRL-02019) - Blustery VH11-057-0031 
3. Juli (VRL-07270) - Hunajamieli VH13-018-0483 
4. rebely (VRL-09009) - Quotidian Oscillate VH13-024-0063 
5. Dani (VRL-03561) - Ffaith Dawn 
6. misery. (VRL-01080) - Moons My Way
7. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu VH11-018-0594
8. Darcia (VRL-02019) - Deianeira VH06-046-7205
9. Susanna (VRL-03881) - Hetken Verran
10. Papu (VRL-00588) - Madeliefje van Doug
11. Dani (VRL-03561) - Pencalow Gwenevere
12. misery. (VRL-01080) - Päivärinteen Fresita
13. weem (VRL-02470) - Coleyard's Fiona
14. Papu (VRL-00588) - Maheeb al Najya
15. weem (VRL-02470) - Moniet Llywelyn VH11-025-0083
16. Latu (VRL-01436) - Ruolammen Haikea
17. Snusmumriken (VRL-07224) - Jedida v. Roze
18. Snusmumriken (VRL-07224) - Sipisen Kauno
19. Susanna (VRL-03881) - Hetken Aaria
20. Susanna (VRL-03881) - Arvolaakson Kuurankukka
21. Snusmumriken (VRL-07224) - Sandor v. Schors
22. Darcia (VRL-02019) - TK Lemminkäinen VH11-018-0763
23. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
24. weem (VRL-02470) - Breezy Ilwyn VH11-024-0122
25. rebely (VRL-09009) - Cythemeron
26. rebely (VRL-09009) - Lakean Hilla VH13-018-0549
27. misery. (VRL-01080) - Wave Post MET
28. juco (VRL-10957) - Regata Livy VH12-026-0330
29. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Ritariperhonen VH11-018-0279
30. Papu (VRL-00588) - Hadiya Fizza 

Luokka 3, Helppo B
1. Cric (VRL-05961) - Fresnoy Palma's VH11-022-0081 
2. Susanna (VRL-03881) - Myrskyluodon Maija 
3. Susanna (VRL-03881) - Kukkurukuu 
4. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Sweetheart VH13-017-0276 
5. Dani (VRL-03561) - Pencalow Torkill 
6. weem (VRL-02470) - Breezy Aletheia
7. Snusmumriken (VRL-07224) - Charley v. Moons VH12-017-0607
8. Dani (VRL-03561) - Caerfyrddin Llawen Meinir
9. Juli (VRL-07270) - Suvannon Helmi VH11-018-1287
10. weem (VRL-02470) - Breezy Leolin VH12-023-0006
11. Riitsu (VRL-10749) - Järvien Lesä
12. Cric (VRL-05961) - April DK VH11-027-0204
13. Darcia (VRL-02019) - Bourbonella VH11-077-0004
14. Darcia (VRL-02019) - Schüssen 666 VH03-011-9915
15. Qem (VRL-05226) - GL Benjamin
16. Qem (VRL-05226) - CHR I'm Your Dream
17. Juli (VRL-07270) - Gwalch Llidio Bery
18. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
19. Susanna (VRL-03881) - Kajon Poutapilvi
20. weem (VRL-02470) - Synvilla's Bilbou VH13-061-0001
21. Liia (VRL-11284) - Bychan Aneira
22. Riitsu (VRL-10749) - Riiviöiden Solina
23. misery. (VRL-01080) - Diamond Rhia Crow
24. Liia (VRL-11284) - Painswick Anny
25. Liia (VRL-11284) - Killaloe Venus
26. Juli (VRL-07270) - Gwalch Celi
27. Snusmumriken (VRL-07224) - Anabeth B VH12-028-0167
28. Qem (VRL-05226) - Thorvald Knut
29. Dani (VRL-03561) - Lowin Efydd Plethen
30. misery. (VRL-01080) - Xaviera LAC 

Luokka 4, Helppo B
1. Dani (VRL-03561) - Caerfyrddin Llawen Meinir 
2. Susanna (VRL-03881) - Kajon Poutapilvi 
3. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001 
4. Snusmumriken (VRL-07224) - Anabeth B VH12-028-0167 
5. Dani (VRL-03561) - Pencalow Torkill 
6. misery. (VRL-01080) - Xaviera LAC
7. Qem (VRL-05226) - CHR I'm Your Dream
8. misery. (VRL-01080) - Diamond Rhia Crow
9. Liia (VRL-11284) - Bychan Aneira
10. Qem (VRL-05226) - GL Benjamin
11. Liia (VRL-11284) - Killaloe Venus
12. weem (VRL-02470) - Synvilla's Bilbou VH13-061-0001
13. Riitsu (VRL-10749) - Järvien Lesä
14. Riitsu (VRL-10749) - Riiviöiden
15. Cric (VRL-05961) - April DK VH11-027-0204
16. weem (VRL-02470) - Breezy Aletheia
17. weem (VRL-02470) - Breezy Leolin VH12-023-0006
18. Qem (VRL-05226) - Thorvald Knut
19. Snusmumriken (VRL-07224) - Charley v. Moons VH12-017-0607
20. Juli (VRL-07270) - Welsh Elite Dawn
21. Liia (VRL-11284) - Painswick Anny
22. Dani (VRL-03561) - Lowin Efydd Plethen
23. Susanna (VRL-03881) - Kukkurukuu
24. Cric (VRL-05961) - Fresnoy Palma's VH11-022-0081
25. Darcia (VRL-02019) - Andrej VH11-080-0010
26. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Sweetheart VH13-017-0276
27. Juli (VRL-07270) - Gwalch Cognac
28. Juli (VRL-07270) - Gwalch Miss Ceinder
29. Darcia (VRL-02019) - Kinnskjóna frá Hrýhungúr VH11-030-0139
30. Susanna (VRL-03881) - Myrskyluodon Maija 

Kaikki © Snusmumriken, ellei toisin mainita