KRJ-kouluratsastuskilpailut!

Ei tärkeintä ei ole voitto vaan jalo kilpa.

• Kilpailupäivä on 29.05.
• Viimeinen ilmoittautumispäivä on 17.05.
• Vastuuhenkilönä toimii Snusmumriken.
• Tulokset arvotaan puolueettomasti tulosautomaatilla.
• Kisat järjestetään Sinnesrossa.


Osallistumisrajoitukset ja -ohjeet
Luokkiin otetaan kolmekymmentä (30) osallistujaa.
Ratsastaja saa tuoda max kolme (3) hevosta yhteen luokkaan.
Sama ratsukko saa osallistua max kahteen (2) eri luokkaan.

Osallistumiset sähköpostiin [email protected], otsikolla KRJ 086-095 tai KRJ + kutsun numero
muodossa:
Luokka nro. [rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

• Ei tageja!
• VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen.
• Seuraan on kuuluttava, mutta sitä ei ilmoiteta osallistumisessa.
• Samaan luokkaan osallistuvat saman otsikon alle.


Luokat
luokka 1: Helppo B (30/30) tt
luokka 2: Helppo B (30/30) tt
luokka 3: Helppo B (30/30) tt
luokka 4: Helppo B (30/30) tt

Osallistujat

Luokka 1, Helppo B
1. Snusmumriken (VRL-07224) - Jedida v. Roze 
2. Miltsu (VRL-05564) - Cecam Daiquiri VH12-017-0341 
3. Dani (VRL-03561) - Pencalow Gwenevere 
4. Snusmumriken (VRL-07224) - Sandor v. Schors 
5. misery. (VRL-01080) - Wave Post MET 
6. juco (VRL-10957) - Regata Livy VH12-026-0330
7. Miltsu (VRL-05564) - Zhestokiy Um VH12-001-0846
8. Darcia (VRL-02019) - Draugsa frá Koldmosen VH11-030-0050
9. Latu (VRL-01436) - Ruolammen Haikea
10. weem (VRL-02470) - Coleyard's Fiona
11. weem (VRL-02470) - Breezy Ilwyn VH11-024-0122
12. Dani (VRL-03561) - Eirias Saith Seren AN
13. weem (VRL-02470) - Moniet Llywelyn VH11-025-0083
14. Snusmumriken (VRL-07224) - Sipisen Kauno
15. misery. (VRL-01080) - Moons My Way
16. misery. (VRL-01080) - Päivärinteen Fresita
17. Dani (VRL-03561) - Ffaith Dawn
18. Juli (VRL-07270) - Pormestari VH11-018-0593
19. rebely (VRL-09009) - Lakean Hilla VH13-018-0549
20. Juli (VRL-07270) - Fiktion Välkki VH11-018-1102
21. Susanna (VRL-03881) - Hetken Verran
22. Susanna (VRL-03881) - Hetken Aaria
23. Darcia (VRL-02019) - Amaretto John VH11-037-0007
24. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030
25. rebely (VRL-09009) - Quotidian Oscillate VH13-024-0063
26. Susanna (VRL-03881) - Arvolaakson Kuurankukka
27. Darcia (VRL-02019) - Fancyface VH11-092-0002
28. rebely (VRL-09009) - Cythemeron
29. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid
30. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Eemil VH11-018-0285 

Luokka 2, Helppo B
1. Susanna (VRL-03881) - Arvolaakson Kuurankukka 
2. Darcia (VRL-02019) - Blustery VH11-057-0031 
3. Papu (VRL-00588) - Hadiya Fizza 
4. rebely (VRL-09009) - Quotidian Oscillate VH13-024-0063 
5. Latu (VRL-01436) - Breandan Féthnaid 
6. rebely (VRL-09009) - Cythemeron
7. misery. (VRL-01080) - Päivärinteen Fresita
8. misery. (VRL-01080) - Moons My Way
9. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Ritariperhonen VH11-018-0279
10. Snusmumriken (VRL-07224) - Sipisen Kauno
11. Dani (VRL-03561) - Pencalow Gwenevere
12. weem (VRL-02470) - Breezy Ilwyn VH11-024-0122
13. Papu (VRL-00588) - Madeliefje van Doug
14. Darcia (VRL-02019) - Deianeira VH06-046-7205
15. Susanna (VRL-03881) - Hetken Aaria
16. weem (VRL-02470) - Moniet Llywelyn VH11-025-0083
17. Latu (VRL-01436) - Ruolammen Haikea
18. Dani (VRL-03561) - Ffaith Dawn
19. Darcia (VRL-02019) - TK Lemminkäinen VH11-018-0763
20. Juli (VRL-07270) - Riiviöiden Rellu VH11-018-0594
21. Juli (VRL-07270) - Hunajamieli VH13-018-0483
22. Snusmumriken (VRL-07224) - Jedida v. Roze
23. misery. (VRL-01080) - Wave Post MET
24. Dani (VRL-03561) - Eirias Saith Seren AN
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Sandor v. Schors
26. rebely (VRL-09009) - Lakean Hilla VH13-018-0549
27. Susanna (VRL-03881) - Hetken Verran
28. Papu (VRL-00588) - Maheeb al Najya
29. juco (VRL-10957) - Regata Livy VH12-026-0330
30. weem (VRL-02470) - Coleyard's Fiona 

Luokka 3, Helppo B
1. Dani (VRL-03561) - Pencalow Torkill 
2. Dani (VRL-03561) - Lowin Efydd Plethen 
3. weem (VRL-02470) - Synvilla's Bilbou VH13-061-0001 
4. Darcia (VRL-02019) - Schüssen 666 VH03-011-9915 
5. misery. (VRL-01080) - Diamond Rhia Crow 
6. Dani (VRL-03561) - Caerfyrddin Llawen Meinir
7. Riitsu (VRL-10749) - Riiviöiden Solina
8. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
9. Qem (VRL-05226) - GL Benjamin
10. Liia (VRL-11284) - Killaloe Venus
11. Juli (VRL-07270) - Gwalch Llidio Bery
12. Susanna (VRL-03881) - Kukkurukuu
13. Liia (VRL-11284) - Painswick Anny
14. Snusmumriken (VRL-07224) - Charley v. Moons VH12-017-0607
15. Juli (VRL-07270) - Suvannon Helmi VH11-018-1287
16. Darcia (VRL-02019) - Bourbonella VH11-077-0004
17. Cric (VRL-05961) - Fresnoy Palma's VH11-022-0081
18. Cric (VRL-05961) - April DK VH11-027-0204
19. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Sweetheart VH13-017-0276
20. Susanna (VRL-03881) - Kajon Poutapilvi
21. Riitsu (VRL-10749) - Järvien Lesä
22. Juli (VRL-07270) - Gwalch Celi
23. Susanna (VRL-03881) - Myrskyluodon Maija
24. Qem (VRL-05226) - Thorvald Knut
25. weem (VRL-02470) - Breezy Aletheia
26. Snusmumriken (VRL-07224) - Anabeth B VH12-028-0167
27. Qem (VRL-05226) - CHR I'm Your Dream
28. Liia (VRL-11284) - Bychan Aneira
29. weem (VRL-02470) - Breezy Leolin VH12-023-0006
30. misery. (VRL-01080) - Xaviera LAC 

Luokka 4, Helppo B
1. Qem (VRL-05226) - GL Benjamin 
2. Liia (VRL-11284) - Bychan Aneira 
3. Snusmumriken (VRL-07224) - Anabeth B VH12-028-0167 
4. Liia (VRL-11284) - Painswick Anny 
5. Qem (VRL-05226) - CHR I'm Your Dream 
6. Juli (VRL-07270) - Gwalch Miss Ceinder
7. Dani (VRL-03561) - Lowin Efydd Plethen
8. Susanna (VRL-03881) - Myrskyluodon Maija
9. Susanna (VRL-03881) - Kukkurukuu
10. Darcia (VRL-02019) - Kinnskjóna frá Hrýhungúr VH11-030-0139
11. Dani (VRL-03561) - Caerfyrddin Llawen Meinir
12. Juli (VRL-07270) - Gwalch Cognac
13. weem (VRL-02470) - Breezy Aletheia
14. Riitsu (VRL-10749) - Järvien Lesä
15. Snusmumriken (VRL-07224) - Peace Sweetheart VH13-017-0276
16. Cric (VRL-05961) - Fresnoy Palma's VH11-022-0081
17. Darcia (VRL-02019) - Andrej VH11-080-0010
18. Riitsu (VRL-10749) - Riiviöiden
19. Snusmumriken (VRL-07224) - Charley v. Moons VH12-017-0607
20. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001
21. Cric (VRL-05961) - April DK VH11-027-0204
22. misery. (VRL-01080) - Diamond Rhia Crow
23. weem (VRL-02470) - Synvilla's Bilbou VH13-061-0001
24. Juli (VRL-07270) - Welsh Elite Dawn
25. misery. (VRL-01080) - Xaviera LAC
26. weem (VRL-02470) - Breezy Leolin VH12-023-0006
27. Liia (VRL-11284) - Killaloe Venus
28. Susanna (VRL-03881) - Kajon Poutapilvi
29. Qem (VRL-05226) - Thorvald Knut
30. Dani (VRL-03561) - Pencalow Torkill 


Kaikki © Snusmumriken, ellei toisin mainita